Contacten

LEDSign Kantoor en showroom:
Ondernemingsweg 50a
1422 DZ  Uithoorn
Tel: +31 (0)297 –82 08 81

Contactpersonen LEDSign BV

Commercieel Technisch Directeur:
René van Gogh
☎: +31 (0)6 – 13 33 28 26
@:  info@ledsign.nl

Financieel Directeur:
Raymond Verschut
☎: +31 (0)6 – 21 52 16 41
@:  rverschut@ledsign.nl

Administratie:
Linda Esteje
☎: +31 (0)297 –82 08 81
@:  linda@ledsign.nl

Office manager:
Tom Hiemstra
☎: +31 (0)297 –82 08 81
@:  tom@ledsign.nl

Binnendienst Lichtreclame en RMA:
Karman Wong
☎: +31 (0)297-820881
@:  karman@ledsign.nl

Logistiek en magazijn:
Pascal Nicolai
☎: +31 (0)297 –82 08 81
@:  pascal@ledsign.nl

Office backup:
Kimberley van Leusden
☎: +31 (0)297 -82 08 81
@:  kimberley@ledsign.nl

Account manager:
Raymond van Beelen
☎: +31 (0)6 – 10 04 08 57
@:  ray@ledsign.nl

Account manager lichtreclame:
Joey van de Wal
☎: +31 (0)6 – 53 50 74 12
@:  joey@ledsign.nl

Binnendienst In- en verkoop:
Patrick van der Hoeven
☎: +31 (0)297 –82 08 81
@:  patrick@ledsign.nl

Maak een afspraak…
Bel mij terug…
Offerte aanvragen…
Lichtreclame offerte aanvragen…

Wij gebruiken cookies. Wijzig uw cookie-instellingen of klik op ‘Accepteren’ als u verder wilt gaan. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies' om u de beste surfervaring te bieden. Wilt u verder gaan op deze website, wijzig dan uw cookie-instellingen of klik op ‘Accepteren’ om aan te geven dat u akkoord gaat met deze instellingen.

Sluiten