LEDSign Kantoor en showroom:
Ondernemingsweg 50a
1422 DZ  Uithoorn
Tel: +31 (0)297 –82 08 81
E-mail: info@ledsign.nl

Contactpersonen LEDSign BV

Commercieel Technisch Directeur:
René van Gogh
☎: +31 (0)6 – 13 33 28 26 
@:  info@ledsign.nl

Financieel Directeur:
Raymond Verschut
☎: +31 (0)6 – 21 52 16 41
@:  rverschut@ledsign.nl

Administratie:
Linda Esteje
☎: +31 (0)297 –82 08 81
@:  linda@ledsign.nl

Office manager:
Tom Hiemstra
☎: +31 (0)297 –82 08 81
@:  tom@ledsign.nl

Binnendienst In- en verkoop:
Jackie Ernsting
☎: +31 (0)297 –82 08 81
@:  jackie@ledsign.nl

Binnendienst In- en verkoop:
Patrick van der Hoeven
☎: +31 (0)297 –82 08 81
@:  patrick@ledsign.nl

Account manager Retail projecten:
Raymond van Beelen
☎: +31 (0)6 – 10 04 08 57
@:  ray@ledsign.nl

Projectmanager:
Martijn Koops
☎: +31 (0)6 –57 00 59 29
@:  martijn@ledsign.nl

Account manager lichtreclame:
Joey van de Wal
☎: +31 (0)6 – 53 50 74 12
@:  joey@ledsign.nl

Binnendienst lichtreclame:
Cheyenne Haverkamp
☎: +31 (0)297 –82 08 81
@:  cheyenne@ledsign.nl

Binnendienst medewerker en RMA:
Karman Wong
☎: +31 (0)297-820881
@:  karman@ledsign.nl

Office backup:
Kimberley van Leusden
☎: +31 (0)297 -82 08 81
@:  kimberley@ledsign.nl

Marketing:
Eunice Cijntje
☎: +31 (0)297 -82 08 81
@:  eunice@ledsign.nl

Logistiek en magazijn:
Pascal Nicolai
☎: +31 (0)297 –82 08 81
@:  pascal@ledsign.nl